Ajánlott linkek

Az MPP központi weboldala
www.polgaripart.ro

Magyar Nemzet
www.mno.hu

HírTV
www.hirtv.hu

FIDESZ Magyar Polgári Szövetség
www.fidesz.hu

Tagfelvétel

Árfolyam

BNR
RON 
2018-04-19
EUR 4.6579
100 HUF 1.5007
USD 3.7656


Székely zászlók a március 15-i ünnepen

A Magyar Polgári Párt önkormányzati képviselői határozati javaslat benyújtása és a tanácsülésen történt elfogadása után 2009 áprilisában kitették a székely zászlót a székelykeresztúri Polgármesteri Hivatal homlokzatára.
Önkormányzati képviselőcsoportunk több tagja részt vett 2010. november 19-én dr. Kövér László, a Magyar Parlament elnöke meghívására a Székely Nemzeti Tanács által szervezett ünnepségen, melynek keretén belül egy napig a Parlament épületén is eme nemzeti szimbólumunk lobogott.
2011 márciusában az MPP tagjai székely zászlókat adományoztak városunk történelmi egyházközségeinek, az átadásra a március 15-i ünnepségen került sor. A római katolikus templomban Fekete Domokos, a református templomban Dr. Farkas Csaba, az unitárius templomban Burus Endre, a fiatfalvi reformátusok számára pedig Fekete Domokos önkormányzati képviselő adta át a párt másik két-két képviselője társaságában a zászlót, melyet a gyülekezetek tagjai nagy lelkesedéssel fogadtak.
Hadd lobogjanak zászlóink templomainkban, emlékeztetve mindannyiunkat önazonosságunkra és kötelességeinkre!

Az MPP székelykeresztúri szervezete

 

 

              

Névnapok

Ma 2018. április 19., csütörtök, Emma napja van. Holnap Tivadar napja lesz.

Szavazások

Ajánlott Naplók

izsakbalazsblog
orbanviktor
erdelyipolgarkoverlaszlo_banner